Wpisany w krajobraz

Zadaj pytanie

Jeśli masz pytania odnośnie budowy domów przez naszą firmę, stosowanych technologii etc., zadaj pytanie:

Adres e-mail:

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych realizacjach, ofertach specjalnych itp. dodaj adres e-mail.

Komfortowy dom z charakterem

Na sprzedaż dom nawet dla 6-cio osobowej rodziny. Jest to komfortowy dom o powierzchni podłóg 263m2 położony na działce 15 arowej na obrzeżach Żywca z przepięknym widokiem za 799000 zł.

DO NIEWIELKIEGO WYKOŃCZENIA

Dom wybudowany jest w technologii tradycyjnej, ławy fundamentowe żelbetowe z wykonaniem drenażu oraz odwodnienia wody z dachu przez studzienki kontrolne, izolacja pionowa ścian fundamentowych.

Ściany zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych poryzowanych gr. 25 cm na połączenia pióro + wpust na zaprawie cementowej docieplone styropianem gr. 15cm z tynkiem akrylowym (baranek 1.5 mm) , ścianki działowe z pustaków ceramicznych porotyzowanych gr. 12 cm nadproża zewnętrzne z elementów prefabrykowanych Poro natomiast elementy łukowe z podciągów żelbetowych , tynki wewnętrzne tradycyjne cementowo wapienne , wylewki betonowe wraz z izolacją termiczną oraz przeciwilgociową .

Strop budynku został wykonany jako strop gęstożebrowany, od strony ogrodu został wykonany obszerny balkon łukowy do którego jest dojście z dwóch dużych pokoi, z ktorego można oglądać bajeczne widoki na góry.

Pokrycie dachowe wykonane z dachówki Braas model celtycka kolor grafitowy z akcesoriami oryginalnymi, rynny grafitowe firmy Nicoll ( prod. francuska ) - deski czołowe oraz szczytowe na giblach podwójnie pomalowane w kolorze sosny oregońskiej farbami 3v3, okna połaciowe Velux, kominy nad dachem wykonane z cegły klinkierowej grafitowej zakończone czapkami wykonanymi z obróbek blacharskich i to co najważniejsze i najpiękniejsze na dachu ,,wole oczko" - które doświetla duży pokój nad garażem (np. bilardowy).

Docieplenie dachu wykonane z izolacji gr. 15 cm + 10 cm, folia - jako kondesat pary wodnej, stelaż pod płyty kartonowo - gipsowe, montaż płyt z poszpachlowaniem płyt w całości, wykonane malowanie ścian i sufitów na gotowo. Garaż oraz pomieszczenia gospodarcze wyłożone płytkami.

Instalacje elektryczne, domofonowe, alarmowe, telefoniczne, internet , instalace wod.- kan. , C.O. grzejnikowa oraz ogrzewanie podłogowe wodne, instalacja centalnego odkurzacza, instalacja odgromowa na dachu i w ziemi oraz wkład kominkowy podłączony.

Okna w kolorze złotego dębu z parapetami zewnętrznymi klinkierowymi w kolorze grafitowym, natomiast wewnętrzne marmurowe Breccia.

Cokół fundamentowy wraz z częściową elewacją wykonany z naturalnego kamienia. Ogrodzenie wykonane z elementów stalowej siatki, brama wjazdowa, furtka z elementów kutych jak balkon, plac manewrowy, taras chodniki wokół budynku utwardzone przygotowane do układania kostki.

Więcej informacji pod numerem telefonu 602 319 648.

Dom na granicy Żywca

Willa na granicy Żywca
Willa na granicy Żywca
Willa na granicy Żywca
Willa na granicy Żywca
Willa na granicy Żywca
Willa na granicy Żywca
Willa na granicy Żywca
Willa na granicy Żywca
Willa na granicy Żywca
Willa na granicy Żywca
Willa na granicy Żywca
Willa na granicy Żywca

ukryj banery
  • Poradnik inwestora
  • Zapytaj doradcę
  • Oferta specjalna
  • Poznaj cenę swojego
    domu
  • Wynajem maszyn
    budowlanych

Projektowanie stron: IntraCOM.pl